| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| ヒータータイプ | ファン ヒーター |
|---|---|
| 制御モード | リモートコントロール |
| インストールタイプ | 壁に取り付けられた |
| 発熱体 | Ptcセラミック加熱 |
| 材料 | 金属、アルミカバー |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| 動作電圧 | 380/400 VAC |
|---|---|
| 取り付けタイプ | 壁 /窓マウント |
| 寸法 | 0.9m-2m |
| 気流 | 2000m³/h |
| 重さ | 20 kg |
| 動作電圧 | 230 VAC |
|---|---|
| 取り付けタイプ | 壁/窓の台紙 |
| 気流 | 2000m³/h |
| 重さ | 15 kg |
| 色 | 銀 /白 |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| 支払条件 | L/C,D/A,D/P,T/T |
|---|---|
| 起源の場所 | 中国 |
| ブランド名 | Theodoor |
| 証明 | CE |
| モデル番号 | FM-1209T5G |
| 支払条件 | L/C,D/A,D/P,T/T |
|---|---|
| 起源の場所 | 中国 |
| ブランド名 | Theodoor |
| 証明 | CE |
| モデル番号 | A5シリーズ |
| 動作電圧 | 380/400 VAC |
|---|---|
| 取り付けタイプ | 壁 /窓マウント |
| 気流 | 4000m3/h |
| 重さ | 27のkg |
| 力 | 3N-380V-50Hzまたは220V |
| ブレード素材 | 鋳鉄 |
|---|---|
| 取り付けタイプ | 壁のファン |
| 電圧 | AC 220V~240V |
| スピード | 4000のrpm |
| 空気の流れ速度 | 25m/s |